Mikroskopy stomatologiczne

Każdy gabinet w Centrum Stomatologii Mikroskopowej i Implantologii wyposażony jest w mikroskop stomatologiczny legendarnej firmy Zeiss. Duże powiększenie pola operacyjnego to duża precyzja zabiegu co przekłada się na m.in. na estetykę i trwałość. Wprowadzenie mikroskopów do stomatologii to jeden z kamieni milowych.

Tomografia

Tomograf komputerowy - najnowocześniejsza diagnostyka radiologiczna 2D i 3D. Nie ma nowoczesnej stomatologii i implantologii bez diagnostyki 3D.

Cyfrowa radiologia

Cyfrowy rentgen eliminuje konieczność stosowania klasycznej kliszy, co w praktyce znaczy, że w miejsce jednego zdjęcia można wykonywać 5 (5-krotnie mniejsza dawka promieniowania).

Komputerowe znieczulenie

Mikrokomputer służący do znieczulania. Jeszcze nigdy znieczulanie nie było tak komfortowe i tak skuteczne.

Mikromotory endodontyczne

Specjalistyczne mikromotory renomowanej niemieckiej firmy VDW umożliwia pełne wykorzystanie możliwości jakie dają narzędzia NITI. Maksymalna precyzja i bezpieczeństwo przy jednoczesnym skróceniu czasu leczenia kanałowego.

Elektroniczny pomiar długości kanałów

Endometry to stosowane podczas leczenia przewodowego mikrokomputery służące do pomiaru długości kanału korzeniowego (VDW).

Skaner wewnątrzustny

Dzięki skanerowi wewnątrzustnemu, przeprowadzamy w pełni cyfrowe, dokładne i łatwiejsze zabiegi protetyczne. Wynik skanu wewnątrzustnego stomatolog otrzymuje w trakcie zabiegu co znacznie skraca proces leczenia.

Laser

Laser biostymulacyjny – miękki laser o szerokim zastosowaniu. Często używany po zabiegach chirurgicznych, przyspiesza gojenie.

Kamery wewnątrzustne + monitory LCD

Umożliwiają wizualizację (zdjęcia) Twoich zębów, abyś sam przekonał się o istniejących problemach, a także daje możliwość zaprezentowania kolejnych etapów zabiegu i końcowego efektu leczenia.

Urządzenie do zabiegów higienizacji

Posiadamy najlepsze na rynku urządzenie do przeprowadzania higienizacji.  AIRFLOW Prophylaxis Maste to oryginalny szwajcarski produkt od jego wynalazcy – firmy EMS. Jest to wysoce precyzyjny sprzęt do scalingu i piaskowania. Usuwa biofilm, osad i kamień. Czyści i poleruje zęby. Takie urządzenie  posiada zaledwie kilka gabinetów dentystycznych w Krakowie!

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.