Stomatologia estetyczna

Chcesz mieć uśmiech niczym gwiazda filmowa?

Wbrew pozorom nie jest to tak trudne, drogie i nieosiągalne jak większości z nas się wydaje. Zapraszam do Kaleta Dentystyka w Krakowie żeby przekonać się, że również u Ciebie możemy osiągnąć hollywoodzki uśmiech. Efekty takie uzyskamy dzięki stomatologii estetycznej , która obecnie staje się co raz bardziej popularna nie tylko wśród ludzi show biznesu. Piękny i zdrowy uśmiech nadaje każdemu pewności siebie, atrakcyjnego wyglądu oraz pogody ducha. Prezentujemy piękne zęby częściej się uśmiechając, a co za tym idzie sprawiamy wrażenie osób otwartych, przyjaznych i pogodnych. Badania wskazują, że 40% naszej uwagi skupia się na uśmiechu, a aż 71% pracodawców wybór pracownika uzależnia od jego ładnego uśmiechu.Oferujemy Państwu szereg usług, dzięki którym zapewniamy perfekcyjny, ale co najważniejsze naturalny uśmiech. Nasi stomatolodzy skupiają się nie tylko na uzupełnieniu, wyrównaniu czy zmianie barwy zęba, ale również na zapewnieniu zdrowego wyglądu dziąseł oraz równego przebiegu linii szyjek zębów z linią warg.

Pacjenci doceniają leczenie w Kaleta Dentystyka z uwagi na wysoce specjalistyczny sprzęt,  umiejętności, precyzje i bogate doświadczenie. W ofercie znajdą Państwo zabiegi takie jak wybielanie zębów, mosty, korony i licówki porcelanowe. Mosty protetyczne są często stosowane do uzupełnienia braku jednego lub kilku zębów w łuku. Metoda ta stanowi tradycyjną alternatywę dla implantów. Pozwala w pełni odtworzyć funkcjonalność zęba jak również idealnie dostosować jego kształt i barwę do reszty uzębienia. Korony wykonywane są w przypadku złamanego, zniszczonego bądź trwale przebarwionego zęba. Korona porcelanowa jest metodą niezwykle trwałą, przyswajalną i zapewniającą naturalny efekt.

Najczęściej stosujemy wysokiej klasy korony pełnoceramiczne gwarantujące uzyskanie odpowiedniej głębi i przezierności. Licówki porcelanowe są z kolei najskuteczniejszą metodą stosowaną do poprawy kształtu i barwy własnych zębów. Zabieg ten polega na przyklejeniu licówki porcelanowej w postaci płatka porcelany dentystycznej na przednią powierzchnię zęba. Do jego przygotowania wykonywana jest minimalna preparacja zęba, co stanowi istotną zaletę z uwagi na oszczędzanie twardych tkanek zęba. Metoda ta pozwala na trwałą i naturalną korektę krzywych lub przebarwionych zębów. Mikrolicówki znajdujące się również w ofercie naszego gabinetu stomatologicznego zapewniają z kolei możliwość usunięcia uciążliwych przerw między zębami przednimi tzw. diastemy.

Zapraszamy na wizytę w Centrum Stomatologii Mikroskopowej i Implantologii Kaleta Dentystyka w Krakowie, żeby dowiedzieć się jak możesz zadbać o swój piękny uśmiech.

 

Wybielanie zębów Kraków

Wybielanie zębów

W naszej ofercie mamy wypróbowane i bezpieczne sposoby wybielania zębów.
Pamiętaj, że tylko profesjonalnie wykonane wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym pozwoli osiągnąć satysfakcjonujący Cię efekt. Nie należy stosować różnych reklamowanych preparatów z telewizji czy z internetu, które niejednokrotnie uszkadzają szkliwo.

 

Licówki Kraków

Licówki ceramiczne

Najskuteczniejszym sposobem szybkiego i trwałego poprawienia uśmiechu jest zastosowanie wszelkiego rodzaju licówek. Licówki to bardzo cienkie płatki porcelany, które są przyklejone na poszczególne zęby dając możliwość korekty krzywych lub przebarwionych zębów. Stosowanie licówek jest możliwe nawet na  zniszczonych zębach dzięki możliwości zastosowania estetycznych wkładów koronowo-korzeniowych wykonanych z włókien szklanych.