Gabinet stomatologiczny

Naszym celem jest zapewnienie dla Państwa najwyższych standardów obsługi pacjentów. Nasza poprzeczka została ustawiona bardzo wysoko i codziennie ustawiamy ją jeszcze wyżej. Wszyscy nasi lekarze są specjalistami, którzy reprezentują najnowocześniejszą dentystykę. Naszym celem jest pozytywna opinia po odbytej przez Państwa wizycie w naszym gabinecie i chcielibyśmy również aby każdy z Państwa mógł powiedzieć „mój stomatolog”. Kraków jest miejscem mocno nasyconym przez duża liczbę gabinetów dentystycznych dlatego chcemy być kojarzeni z profesjonalną i miła atmosfera.

Nasi lekarze są członkami między innymi: Polskiego Towarzystwa Endodontycznego, Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego, Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego, International Congress of Oral Implantologists.

Jesteśmy członkiem wielu prestiżowych stowarzyszeń m.in: PSI, ICOI, DGOI, PTE, ESE.
Posiadamy także certyfikat Dental Clinic Licence.

Oddając się w ręce naszych stomatologów dostają Państwo gwarancję profesjonalnego wykonania i 100% satysfakcji z wykonania usługi.

 


Michał KaletaMichał Kaleta
Lekarz dentysta
Michał specjalizuję się w endodoncji, stomatologii mikroskopowej, protetyce i implantoprotetyce. Jest jednym z pierwszych stomatologów, który zaczął używać w codziennej praktyce mikroskopu. Odbył wiele szkoleń i konferencji w kraju i zagranicą, uczył się od najlepszych lekarzy z całego świata m.in:
– dr L.Stephen Buchanan DDS, FICD, FACD
– dr Frederic Barnett
– dr Marco Nicastro
– dr Stephen R. Snow DDS

Stomatolog Małgorzata Kaleta Kraków

Małgorzata Kaleta
Lekarz dentysta
Jednym zdaniem: 30 lat doświadczenia w stomatologii. Pani doktor przez wiele lat zdobyła ogrom doświadczenia, głównie w swoim własnym gabinecie stomatologicznym, który prowadzi od dwudziestu lat. Małgorzata łączy doświadczenie z najnowszymi technologiami i trendami w stomatologii dzięki ciągłemu doszkalaniu się.


Stomatolog Małgorzata Walkiewicz Kraków

Agnieszka Walkiewicz
Lekarz dentysta
Specjalność Agnieszki to stomatologia mikroskopowa i endodoncja. Jest to bardzo ambitny lekarz z ujmującym sposobem bycia, dzięki czemu każda wizyta przebiega w sympatycznej i bezbolesnej atmosferze.


Stomatolog Ewa Mazur kraków

Ewa Mazur
Lekarz dentysta
Ewa wraz z swoim kilkunastoletnim doświadczeniem charakteryzuje się precyzyjnością wykonywania zabiegów z zakresu protetyki, chirurgii oraz endodoncji mikroskopowej. Pani doktor ma bardzo cierpliwe i delikatne podejście do pacjentów, dzięki czemu bardzo szybko zdobywa ich zaufanie.


5WojciechBielak

Wojciech Bielak
Chirurg stomatolog Implantolog
Dobre samopoczucie pacjenta połączone z pełnym profesjonalizmem to domena Wojciecha. Doktor posiada ogromne doświadczenie w skomplikowanych zabiegach z zakresu implantologii i chirurgii. Wieloletnie doświadczenie zawodowe i pełna specjalizacja zawodowa generuje poczucie pełnego zaufania.


Aleksandra

Aleksandra Stępień
Lekarz dentysta
Aleksandra świetnie rozumie się z pacjentami, dzięki czemu wizyty przebiegają spokojnie i bezstresowo.
Dokładna, zaangażowana i stałe podnosząca swoje kwalifikacje przez uczestnictwo w kursach i szkoleniach.
Pani doktor wielką sympatia darzy najmłodszych pacjentów, a jej podejście, pozwala na oswojenie ich z gabinetem stomatologicznym już od najmłodszych lat.


Agnieszka Urbańska 2Agnieszka Urbańska
Lekarz dentysta
Agnieszka jest bardzo zaangażowana w pracę, a zabiegi wykonuje z niezwykła starannością i dbałością o każdy szczegół. W pracy wykazuje się dużą empatią a także stara się w jasny i przystępny sposób wytłumaczyć pacjentowi skomplikowane leczenie, a każda wizyta przebiega w bezstresowej atmosferze. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach.

 


7KarolinaSowa

Karolina Sowa
Higienistka stomatologiczna


8JoannaJaskolska

Joanna Jaskólska
Asystentka stomatologiczna


Malgorzata Janusik

Małgorzata Janusik
Asystentka stomatologiczna


Dominika Szczypczyk

Dominika Szczypczyk
Asystentka stomatologiczna


Katarzyna RatynaKasia Ratyna
Asystentka stomatologiczna


Katarzyna MajKatarzyna Maj
Asystentka stomatologiczna