Gabinet stomatologiczny

Naszym celem jest zapewnienie dla Państwa najwyższych standardów obsługi pacjentów. Nasza poprzeczka została ustawiona bardzo wysoko i codziennie ustawiamy ją jeszcze wyżej. Wszyscy nasi lekarze są specjalistami, którzy reprezentują najnowocześniejszą dentystykę. Naszym celem jest pozytywna opinia po odbytej przez Państwa wizycie w naszym gabinecie i chcielibyśmy również aby każdy z Państwa mógł powiedzieć „mój stomatolog”. Kraków jest miejscem mocno nasyconym przez duża liczbę gabinetów dentystycznych dlatego chcemy być kojarzeni z profesjonalną i miła atmosfera.

Nasi lekarze są członkami między innymi: Polskiego Towarzystwa Endodontycznego, Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego, Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego, International Congress of Oral Implantologists.

Jesteśmy członkiem wielu prestiżowych stowarzyszeń m.in: PSI, ICOI, DGOI, PTE, ESE.
Posiadamy także certyfikat Dental Clinic Licence.

Oddając się w ręce naszych stomatologów dostają Państwo gwarancję profesjonalnego wykonania i 100% satysfakcji z wykonania usługi.

 


Michał KaletaMichał Kaleta
Lekarz dentysta
Michał specjalizuje się w endodoncji, stomatologii mikroskopowej, protetyce i implantoprotetyce. Jest jednym z pierwszych stomatologów, który zaczął używać w codziennej praktyce mikroskopu. Odbył wiele szkoleń i konferencji w kraju i zagranicą, uczył się od najlepszych lekarzy z całego świata m.in:
– dr L.Stephen Buchanan DDS, FICD, FACD
– dr Frederic Barnett
– dr Marco Nicastro
– dr Stephen R. Snow DDS

Stomatolog Małgorzata Kaleta Kraków

Małgorzata Kaleta
Lekarz dentysta
Jednym zdaniem: 30 lat doświadczenia w stomatologii. Pani doktor przez wiele lat zdobyła ogrom doświadczenia, głównie w swoim własnym gabinecie stomatologicznym, który prowadzi od dwudziestu lat. Małgorzata łączy doświadczenie z najnowszymi technologiami i trendami w stomatologii dzięki ciągłemu doszkalaniu się.


Stomatolog Agnieszka Walkiewicz Kraków

Agnieszka Walkiewicz
Lekarz dentysta
Specjalność Agnieszki to stomatologia mikroskopowa i endodoncja. Jest to bardzo ambitny lekarz z ujmującym sposobem bycia, dzięki czemu każda wizyta przebiega w sympatycznej i bezbolesnej atmosferze.


Stomatolog Ewa Mazur kraków

Ewa Mazur
Lekarz dentysta
Ewa wraz z swoim kilkunastoletnim doświadczeniem charakteryzuje się precyzyjnością wykonywania zabiegów z zakresu protetyki, chirurgii oraz endodoncji mikroskopowej. Pani doktor ma bardzo cierpliwe i delikatne podejście do pacjentów, dzięki czemu bardzo szybko zdobywa ich zaufanie.


5WojciechBielak

Wojciech Bielak
Chirurg stomatolog Implantolog
Dobre samopoczucie pacjenta połączone z pełnym profesjonalizmem to domena Wojciecha. Doktor posiada ogromne doświadczenie w skomplikowanych zabiegach z zakresu implantologii i chirurgii. Wieloletnie doświadczenie zawodowe i pełna specjalizacja zawodowa generuje poczucie pełnego zaufania.


Aleksandra

Aleksandra Stępień
Lekarz dentysta
Aleksandra świetnie rozumie się z pacjentami, dzięki czemu wizyty przebiegają spokojnie i bezstresowo.
Dokładna, zaangażowana i stałe podnosząca swoje kwalifikacje przez uczestnictwo w kursach i szkoleniach.
Pani doktor wielką sympatia darzy najmłodszych pacjentów, a jej podejście, pozwala na oswojenie ich z gabinetem stomatologicznym już od najmłodszych lat.


Agnieszka Urbańska 2Agnieszka Urbańska
Lekarz dentysta
Agnieszka jest bardzo zaangażowana w pracę, a zabiegi wykonuje z niezwykła starannością i dbałością o każdy szczegół. W pracy wykazuje się dużą empatią a także stara się w jasny i przystępny sposób wytłumaczyć pacjentowi skomplikowane leczenie, a każda wizyta przebiega w bezstresowej atmosferze. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach.

 


7KarolinaSowa

Karolina Sowa
Higienistka stomatologiczna


8JoannaJaskolska

Joanna Jaskólska
Asystentka stomatologiczna


Dominika Szczypczyk

Dominika Szczypczyk
Asystentka stomatologiczna


Katarzyna RatynaKasia Ratyna
Asystentka stomatologiczna


Katarzyna MajKatarzyna Maj
Asystentka stomatologiczna